Bozdururken Zarar Etmeyen Bilezik

0
5.764 views

Bilezik fiyatları son derece artış göstermeye devam ediyor. Bu yüzden de daha önce altın bilezik alan kişiler ve satın alış işlemini yatırım amacı taşıyarak yapanlar bu altınlarını bozdurarak kar elde etmeye çalışıyorlar. Siz de yatırım yapmaya karar verdiyseniz ve yatırım amacı taşıyan bilezikler satın alarak yatırım yapmaya başlamak istiyorsanız; doğru yerdesiniz. Size bugün yatırım yapmanız için birkaç altın bilezik modelinden söz edeceğiz.

Bozdururken Zarar Etmeyen Altın Bilezik Modelleri

Her geçen gün yeni bir altın modeli çıksa da insanlar hem takmak, hem de yatırım için biriktirmek istedikleri altın bileziklerden asla vazgeçemiyorlar. Eskiden genelde orta yaşlı bayanlar bu yöntemi seçse de artık genç bayanlarda da bu eğilimi görmekteyiz.

  • Örgü Bilezik Modelleri; Altın takmayı ya da saklamayı sevmeyenleri bile kendisine çeken örgü bilezik modelleri yatırım amacıyla çokça kullanılıyor.
  • Osmanlı Bilezik Modelleri; Osmanlı Dönemi’nin işçiliğini ve tasarımlarını yansıtan bu bilezikler son derece asil durmaktadır. Artık genç yaştaki bayanlarımız da Osmanlı modasına hakim olmaya başladı.

CEVAP VER